Mart Ayı Etkinlikleri

Mart Ayı Etkinlikleri ; Zorlu geçen 2020’de Mart’ın baharla beraber sağlık, umut ve huzur getirmesini diliyoruz  ve bir nebze de olsa kafamızı dağıtabilmek için etkinlik listemizi yayınlıyoruz.

Atölyeler

Masterpiece Atölyeleri

Mart ayı boyunca sanat atölyeleriyle devam eden Masterpiece, heykel ve resim gibi yeteneğinizi ortaya çıkaran ve kendinize vakit ayırabileceğiniz, workshopları ya da düzenli kursları ile sizi bekliyor.

https://guides.biletix.com/masterpiece/TURKIYE/tr

Eks Mutfak Akademesi / 04 Mart – 28 Mart

Başta Türk mutfağı olmak üzere Akdeniz, Fransız, İtalyan, İspanyol, Meksika, Hint, Japon ve Uzakdoğu mutfakları gibi dünya mutfaklarından seçmeleri kapsayan derslerimizin yanı sıra Pastacılık, Sushi, Etler ve Pişirme Teknikleri, Renkli Macaronlar, El Yapımı Makarna ve Soslar, Davet Menüleri gibi ders seçenekleri ile farklı taleplere karşılık veren EKS Mutfak Akademisi workshop ve eğitimleri ile hizmet veriyor.

Msa- Mutfak Sanatları Akademisi / Şekersiz & Glutensiz / 09 Mart

MSA tüm hızıyla workshop ve eğitimlerine devam ediyor. Şu sıralar şekersiz glutensiz ürünlerin hayatımızdaki yeri artıyor. Siz de bu workshopu kaçırmayın, deneyimlerinizi evde paylaşmaya devam edin.

https://www.biletix.com/etkinlik/Z7XK5/ISTANBUL/tr

Üzümün Büyülü Serüveni – Kırmızı / 12 Mart

USLA’da gerçekleşecek Üzümün bağlardan bize kadar uzanan bu büyülü serüvenini detaylı olarak öğreneceğiniz ve tadım tekniği hakkında fikir sahibi olacağınız bu workshopa hazır olun.

Neler Öğreneceğiz?
– Üzüm suyu nedir?
– Kırmızı üzüm suyu nasıl yapılır? 
– Kırmızı üzüm çeşitleri ve özellikleri
– Bağlarda neler olur? 
– Üzümün adım adım aşamaları
– Tadım tekniği ve tadılacak 6 üzüm çeşidi

Ren Sourcing Moda Ve Tekstil Atölyeleri / 14 Mart – 28 Mart

Ren Sourcing İtalyan, Japon, Yunan ve Portekizli kumaş üreticilerinin temsilciliğini yapmaktadır. Moda ve tekstili içeren çok çeşitli konularda eğitimler ve workshoplar organize etmektedir.

Mart Ayı Etkinlikleri – Gösteriler

Mart Ayı Etkinlikleri / Gösteriler

Güneyli Bayan / Caddebostan Kültür Merkezi /3 Mart -30 Mart

Rutkay Aziz’in yönettiği Güneyli Bayan oyunu, Anılarıyla sansasyon yaratan bir kadının, 1950’lerdeki McCarthy çetesinin o dönemde yaratığı baskıyla kısıtlanmış sanat ve politikayla savaşının, iç dünyasına yansımasını konu alıyor.

 İzmir’in Kızları / UNIQ HALL 5 Mart -22 Mart 20

Sezen Aksu Şarkılarından İzmir’in Kızları müzikli  ,Serdar Saatman tarafından yazılan, Gaye Cankaya yönetmenliğinde Murat Cem Orhan müzik direktörlüğünde  Selçuk Borak koreografileri ile  bizi içimizi ısıtacak sıcacık bir ege kasabasına götürüyor. Müzikli oyunun güçlü kadrosunda ise  Gökçe Bahadır ,Olgun Toker,Burak Sevinç,Derya Alabora,Parla Şenol,Nihan Büyükağaç ve Seda Akman yer alıyor

https://www.biletix.com/etkinlik-grup/222787793/ISTANBUL/tr

Frida Kahlo / Kadiköy Halk Eğitim Merkezi / 7 Mart

20. yüzyılın en büyük sanatçılarından Frida, Ceren Korkmaz’ın muhteşem performansıyla yaşadığı aşk, devrim ve acı dolu bir yandan da çoğumuza ilham olacak bu hayat hikayesine gelin hep beraber tanık olalım

Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi / İstanbul / 14 Mart

Bu gösteride çocuklar; herhangi bir tiyatro oyununu seyreder gibi kalmayıp, ilk dakikadan itibaren her an oyunun içinde aktif olmaktadırlar. İllüzyon gösterileriyle Sermet Erkin; komedi, heyecan, merak ve müzik dolu unutulmayacak 1 saat yaşatıyor çocuklara

Kadınlar, Filler ve Saireler / Akasya Kültür Merkezi / 15 Mart

Hayatın akışında savrulan üç kadının, kendi dertlerine ‘kadınca’ çözüm arayışlarını sahneye taşıyan Kadınlar, Filler ve Şaireler, birbirimize kenetlenmezsek olayların içinden çıkışımızın zor olduğunun altını çiziyor. Kadınların başına neler gelebilir? Gerçekler aynı zamanda komik olabilir mi? Üç kadının hikayesinin içinde kendimizden yansımalar gördüğümüzde yalnızlık azalır mı? Kadınlar mı daha duygusaldır filler mi? Soruların cevapları var mı?

https://www.biletix.com/etkinlik/ZH151/ISTANBUL/tr

1984 – Büyük Gözaltı  / KKM Sahnesi / 16 Mart

İngiliz yazar George Orwell’in 1949 yılında yayınlanan ve kısa sürede kült mertebesine erişmiş eseri tiyatro severleri ile buluşuyor.

https://www.biletix.com/etkinlik/Z3036/ISTANBUL/tr

Yılmaz Erdoğan –Münakaşa / BKM Sahne / 16 Mart

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile tekrardan televizyonlara dönen ve yüksek başarıyı yakalayan Yılmaz Erdoğan tek kişilik oyunu Münaşaka ile yeni sezonda da seyircileriyle buluşuyor.

Nisan ayında görüşmek üzere 🙂7/70 Pizza Burger Yazımızı Okumak İçin TIKLAYINIZ

Instagram Hesabımız DEVAMI YOLDA

YouTube Kanalımız DEVAMI YOLDABir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir