Fiyort İstanbul Kahvaltı

İstanbul’dan kaçamıyorsak biz de İstanbul’da kaçarız dedik ve Fiyort İstanbul’u bulduk. Sarıyer’in tepelerinde ki Fiyort İstanbul kahvaltı ve günün her ne saati gitmek isterseniz, ismine yakışan bir konumda bulunuyor. Mekan olarak çok geniş bir alana sahip olduğu için insanların birbirini rahatsız etmeyecek mesafede olması özellikle içinde bulunduğumuz dönem için de çok güzel. Uzun ve güzel sohbetler eşliğinde kahvaltımızı yaptık. Tüm ekibin maskeli olduğunu, masaların üzerinde dezenfektan olduğunu iletmemize gerek  yok sanırım.  Bu sene açılmış bir işletme. Dönem olarak maalesef için de bulunduğumuz pandemi sürecine denk gelse de ayakta kalmayı başarır umarız ki yine gelme fırsatı buluruz. 

Fiyort İstanbul kahvaltı menüsünde iki kişilik serpme kahvaltı  için masanın oldukça dolu olduğunu, çeşitliliğin yeterliliğinden söz etmemize gerek yok çünkü hemen aşağıdaki fotoğrafta göreceksiniz.

Fiyort İstanbul Kahvaltı

Selçuk’un doğum günü olduğu için güzel bir manzara olsun istedim ve rezervasyon yaptırdım. Ancak hafta içi olduğu için yaptırmasak bile yer bulma konusunda sıkıntı yaşamazdık. Siz hafta sonu gidecekseniz yaptırmanızda fayda var.

Ayrıca İstanbul’a tepeden bakıp uzaklaştığımızı hissetmek bize çok iyi geldi.

Fiyort İstanbul Manzara

Çocuklu aileler için de uygun bir park alanı da var. Bizim için bu çocuk gürültüsü anlamına gelse de bir çok ailenin rahat etmesini sağlayacaktır.

Fiyort İstanbul kahvaltı fiyatı olarak kişi başı serpme kahvaltı 60 TL. Fiyat söylemekte bir sakınca görmüyoruz çünkü kendileri de web sitelerinde menülerini paylaşmışlar. Aşağıda ayrıca linkini bırakalım incelemek isteyenler için.

Fiyort İstanbul İç Mekan

Arabayla gelecekler için vale var arabasız nasıl gidilir bilemiyoruz biraz merkezden uzak. Hemen konum için map ‘e tıklayabilirsiniz.

Sizin de Fiyort İstanbul deneyimleriniz var ise bize yazın.

Fiyort İstanbul Menü için Tıklayınız

Kahvaltıcılar Sokağı Yazımı için Tıklayınız

Eminönü Yemek Rehberi için Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir