Biz Kimiz

Merhabalar,

2017 Yılında başlayan birlikteliğimizde ortak hayallerimizi, deneyimlerimizi ve çok sevdiğimiz kamp günlerimizi paylaşmak üzere Devamı Yolda platformunu kurmak istedik. 2018 yılının Ocak ayında bu hayalimize web sitemizi kurarak başladık. Sırasıyla sosyal medya hesaplarımızı oluşturduk ve aktif olarak  yer almaktayız.

Peki Biz Kimiz ?

İki farklı iş kolunda aktif olarak çalışıp bulduğumuz her fırsatı değerlendirmeye çalışan, birbiriyle vakit geçirmekten, kamp yapmaktan ve yolda olma halinden mutluluk duyan Gözde ve Selçuk’uz.

Yolda olmanın her anını değerlendiriyoruz. Kiminle yoldasınız derseniz, bize 84 model bir Mercedes eşlik ediyor.Klasik otomobiller biraz yorucu olsa bile birbirimizden memnunuz.

Burada Neler Paylaşacağız?

Birlikte yaşadığımız deneyimlerimizi aktaracağız. Önceliğimiz doğa ve kamp hayatı olacak. Bunun yanında kahvaltı, kahve, tatlı ve sokak lezzetlerini paylaşacağız. Oldukça samimi, doğal ve gerçekçi bir platform olacak. Sadece olumlu yönleri değil yaşadığımız zorlukları da anlatacağız beğendiğimiz durumları da.

Nasıl Karar Verdik?

Gitmek istediğimiz yerleri herkes gibi öncesinde internetten araştırıyorduk. Özellikle kamp ve kahvaltı mekanlarını. Bir gün bulduğumuz bilgilerin bir şekilde bize hitap etmediğini ve tatmin edici olmadığını fark ettik. Bir blog sitesi açıp bizim gibi düşünen insanlara, gittiğimiz kamplar, kahvaltılar ve gezilerle ilgili deneyimlerimizi tüm açıklığıyla paylaşmaya karar verdik. Bu doğrultuda web sitemizle beraber sosyal medya hesaplarımızı oluşturduk.

Umarız bizim gezilerimizden keyif alır gittikçe büyüyen bir aile oluruz.

 

Siz de soru, görüş veya eleştirilerinizi iletişim bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.