Baldır Sirkeci

Eminönü’nü dolaşmak İstanbul’da yaşayanların bir kültürü haline gelmiştir. Bizde bir Cumartesi günümüzü Eminönü’nde dolaşmaya vermişken günün yarısında yorgunluktan karnımız açıktı. Düşünmeye başladık, acaba ne yesek?

Kendimize birçok alternatif ürettik. Fakat aralarından bir tanesine kesinlikle hayır diyemeyiz. Baldır Sirkeci.

Baldır Sirkeci sosyal medyada devamlı karşımıza çıkıyor, giden arkadaşlarımız bize tavsiyede bulunuyordu. Ee her zaman buraya gelmiyoruz, o zaman gidelim. Hemen haritadan yerine baktık. Zaten kokusunu alıyor olmalıyız ki birkaç sokak aşağısındaydık.

Baldır Sirkeci Çok Kalabalık Oluyor mu?

Şansımıza kapıda hiç sıra yoktu. Girince hemen kendimize cam kenarı masa bulduk ve menüyü incelemeye başladık. Menüde ki görseller o kadar güzel ki hepsinden sipariş etmek istedik. Ama sakince sadece kendimize 100gr ve 150gr Baldır birer tane de ayran sipariş ettik.

Yarım saatlik bekleyişin ardından masaya resmen bir sanat eseri gelmiş olmalıydı. Hamburgerleri incelemekten kendimizi alıkoyamıyorduk. Sizler için yemeden önce birkaç fotoğraf çekmeliydik(genelde yemeği görünce fotoğraf çekmeyi unutuyoruz).

Gerçekten Lezzetli mi?

Gerçekten abartıldığı kadar güzeldi. Daha önce hiç tatmamıştık ama lezzet mükemmeldi. Farklı porsiyonlar mevcut 100 gr doymak için yeterli oluyor ama benim gözümde doysun derseniz 150 gr alabilirsiniz. Yanında muhakkak kendilerine has ayranı tadın. Cacık vari ama güzel.

Baldır Sirkeci

Fiyatları ise ortalama, dışarıda yiyeceğiniz et porsiyonları da bu fiyat. O yüzden pahalı dersek ayıp etmiş oluruz. Baldır Sirkeci fiyat listesi için tıklayınız.

Hafta sonu gittiğimiz için mi saatten mi bilemeyiz, kalabalıkla beraber servis biraz yavaş kaldı.

Çalışma Saatleri:

Çalışma saatleri Pazartesi perşembe 20.00 a kadar,

Cuma -Pazar 21.00’a kadar.

Baldır Nerede?

Hobyar Mah. Aşir Efendi Caddesi İmar Han No:15/A  34112 Eminönü/Fatih İSTANBUL

Sirkeci Büyük Postane Arka Caddesi

Hobyar Cami KarşısıBurgerillas Yazımızı Okumak İçin TIKLAYINIZ

Instagram Hesabımız DEVAMI YOLDA

YouTube Kanalımız DEVAMI YOLDABir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir