2021 Resmi Tatiller

Evet arkadaşlar geçen sene de aynı konuda bir yazımız vardı ama malum sebepten tatiller yalan oldu. Neyse sağlığımız yerinde olsun da inşallah 2021 resmi tatiller ini değerlendirelim. Beyaz yakalının umudu resmi tatiller geldi efendim buyurunuz;

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

En sevdiğimiz bayramlardan 23 Nisan Atamızın çocuklara hediyesi, bu sene Cuma gününe geliyor. Hafta sonu ile beraber 3 gün tatil bulunmakta.

1 Mayıs İşçi Bayramı

Bir başka resmi tatil işçinin ve emekçinin bayramı bu sene Cumartesi gününe geliyor. Zaten hafta sonu olduğu için, hafta sonu tatil olanları etkilemiyor. Cumartesi çalışanlar sizin işinize yarayabilir.

Ramazan Bayramı

2021 Resmi tatiller de geldik Ramazan Bayramına. Bildiğiniz gibi Ramazan Bayramı 3 gün. Arife günü yarım gün çalışma dersek 3,5 gün. Bu sene Mayıs ayına gelen Ramazan Bayramı 12 Mayıs Çarşamba Arife olmak üzere, 13 Mayıs’ta başlıyor. Bu durumda hafta sonu ile beraber 4,5 gün tatil. Geçen bayram kimseyi ziyaret edemedik, Covid’den kurtulalım da bu sefer bayramı yaşayalım.

2021 Ramazan Bayramı

15 Temmuz Demokrasi Günü

15 Temmuz bir gün tatil, o da 2021’de Perşembe gününe denk geliyor. Hemen akabinde ise Kurban Bayramı geliyor.

2021 Resmi Tatiller / Kurban Bayramı

Kurban Bayramı 4 gün Arife gününü yine yarım gün olarak değerlendirirsek 4,5 gün. 2021 Resmi tatiller de Kurban Bayramı Arifesi 19 Temmuz Pazartesi günü. Bu durumda 6,5 gün tatil oluyor. Arife de işe gitmeyi verin arkadaşlar, geçtiğimiz yıl hak ettik bunu. Toplam 9 güne çıkartın gitsin. Dinlendiğimiz, sağlıklı olduğumuz, ailelerimizle vakit geçirebildiğimiz en önemlisi de sarılabildiğimiz bir bayram olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı

Büyük Taaruz’u andığımız 30 Ağustos, resmi ve ulusal bir bayramdır. Zafer Bayramımız 2021 yılında Pazartesi gününe geliyor. Hafta sonu ile beraber 3 gün tatil oluyor.

2021 RESMİ TATİLLER / 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Bu sene milli bayramlarımızı da kutlayamadık bildiğiniz gibi. Umarız 2021’de coşkulu kutlama törenlerine yine katılabiliriz. 29 Ekim 2021 yılında Cuma gününe geliyor. 28 Ekim ise yarım gün olarak değerlendiriliyor. Bu durumda hafta sonu ile beraber 3,5 gün tatil bulunuyor.

Tüm bayramlarımızın sağlıkla geçtiği, artık sevdiklerimize özgürce sarılabildiğimiz, daha duyarlı ve daha saygılı bir yıl olsun hepimiz için.

Karavanla Fethiye Yazımız için Tıklayınız

Karavanda Balayı Yazımız için Tıklayınız

Bize Instagram’dan ulaşmak için Tıklayınız.

YouTube kanalımıza abone olmak için Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir